UWAGA!!! OD 05.07.2021 NOWY PLAN TRENINGOWY.

Od dnia 05.07.2021 zostaje wprowadzony nowy plan zajęć grupowych na okres wakacji. Zapraszamy do udziału w zajęciach w lipcu i sierpniu, ponieważ prawdziwi mistrzowie nie nygusują :)

Czytaj dalej UWAGA!!! OD 05.07.2021 NOWY PLAN TRENINGOWY.

TENNIS EUROPE NA MKT!!!

25-29 maja 2021r. LODZ CUP 2021 DO LAT 14 Na kortach MKT odbędzie się turniej międzynarodowy w kategorii do lat 14. W dniach 25-29 maja rywalizować będą dziewczynki i chłopcy…

Czytaj dalej TENNIS EUROPE NA MKT!!!

BRĄZOWY MEDAL DLA KADETEK !!!

27 Sierpnia 2020 nasze KADETKI wróciły z BRĄZOWYM MEDALEM MISTRZOSTW POLSKI !!! Zagraliśmy w składzie: Jagoda Wróblewska, Karolina Rajca, Julia Daroszewska, Aleksandra Węgrzyn. Kapitanem drużyny był trener Tomasz Ścibor. GRATULUJEMY!!!

Czytaj dalej BRĄZOWY MEDAL DLA KADETEK !!!

Aniela Odrobina vice Mistrzynią Polski !!!

  • Post category:Komunikat

Nasza 12 letnia zawodniczka Aniela Odrobina w parze z Zosią Biełus(Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters)zdobyła srebrny medal w grze podwójnej do lat 12 w Mistrzostwach Polski. link do drabinki GRATULUJEMY!!!

Czytaj dalej Aniela Odrobina vice Mistrzynią Polski !!!

KORTY CAFE OTWARTE!!!

  • Post category:Komunikat

Kawiarnia już otwarta. Można napić się soków, kawy, herbaty. Zjeść smaczny obiad, poprawić go deserkiem z lodów i to wszystko obserwując rywalizację tenisowych gladiatorów. ZAPRASZAMY !!! KORTY CAFE więcej...

Czytaj dalej KORTY CAFE OTWARTE!!!