Klub dzisiaj

 

http://www.mkt-lodz.com/imagesCms/galfoto_210_1369117247l.jpg

Miejski Klub Tenisowy w Łodzi od lat zajmuje wysokie lokaty w klasyfikacji generalnej Polskiego Związku Tenisowego za wyniki sportowe we wszystkich kategoriach wiekowych. Obecnie zajmujemy 6 miejsce w Polsce. Szkoleniem podstawowym, wyczynowym i rekreacyjnym objętych jest ponad 200 dzieci i młodzieży, z którymi pracuje wykfalifikowana kadra trenerska. W okresie wakacyjnym organizujemy dwutygodniowe obozy szkoleniowe gry w tenisa ziemnego.

Współpracujemy ze szkołami podstawowymi, gimnazjami, liceami, technikami, uczelniami wyższymi, instytucjami i firmami. Udostępniamy dziesięć  odkrytych kortów ziemnych, z których trzy mają sztuczne oświetlenie.

Zimą dysponujemy trzema kortami ziemnymi w hali pneumatycznej. Klub posiada również najwyższej kategorii halę tenisową z  trzema kortami o nowoczesnej nawierzchni takiej jak korty na US OPEN  z zapleczem szatniowym  i sanitarnym, przystosowaną również do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na terenie Miejskiego Klubu Tenisowego znajduje się budynek klubowy z salką gimnastyczną, szatniami z natryskami, siłownią, salą telewizyjną i klubową kawiarnią (niebawem uruchomioną).

Na kortach MKT Łódź życie tętni siedem dni w tygodniu, w ciągu całego roku grają tu setki zawodniczek i zawodników, a także miłośnicy i entuzjaści tenisa. Widok całej rodziny grającej w tenisa nie jest niczym szczególnym, bo w tenisie można się zakochać w każdym wieku. W Miejskim Klubie Tenisowym organizujemy Turnieje Zawodowe, Amatorskie, krajowe i międzynarodowe a także  imprezy okolicznościowe (urodziny,imieniny itp), oraz imprezy integracyjne. Serdecznie zapraszamy do Miejskiego Klubu Tenisowego - Park im. Księcia J. Poniatowskiego - ul. Żeromskiego 117.

 

 

Sponsorzy i partnerzy

    
Miejski Klub Tenisowy Żeromskiego 117 90-542 Łódź e-mail: biuro@mkt-lodz.com telefon: (42) 637-65-04 faks: (42) 636-02-72
Copyright © MKT design by SQUARE