Utrudnienia z dojazdem do MKT w weekend 17-18 października

Z powodu zmiany nawierzchni na Al. Mickiewicza w najbliższą sobotę i niedzielę dojazd do klubu od strony Al. Mickiewicza może być niemożliwy. Rekomendujemy pozostawienie aut na okolicznych parkingach (Auchan, Hilton) i dojście do MKT parkiem.

14.102015

Imponujące sukcesy Julka Stańczyka z MKT

10 października 6- letni Julek Stańczyk z MKT zdobył złoto na turnieju w Bełchatowie w kategorii do lat 8. Tydzień wcześniej Julek zwyciężył w letnim cyklu turniejów Łęczyca Wilson Kids Cup Open wygrywając ponad 40 meczów z rzędu i nie przegrywając żadnego seta ! (kategoria do lat 6). W kategorii do lat 8 w klasyfikacji generalnej Julek uplasował się na 2 miejscu. Gratulujemy !!!

10.102015

Kamil Majchrzak w finale challengera w Maroku !!!

19-letni zawodnik MKT Łódź Kamil Majchrzak rozgrywa najlepszy turniej w karierze. Klasyfikowany obecnie w czwartej setce ATP Kamil pokonując wczoraj kolejnego zawodnika z pierwszej setki rankingu - Hiszpana Pablo Carreno (62 ATP) znalazł się finale turnieju Mohammedia w Maroku. Gratulujemy i trzymamy kciuki za finał !!!

10.102015

Uwaga - zmiany w dostępności kortów !!!

W związku ze zmianą grafiku dostępności kortów na sezon jesienno-zimowy, w dniach 12-18 października 2015 podgląd dostępności kortów będzie nieaktualny. W celu uzyskania informacji o dostępności kortów w tych dniach prosimy o kontakt telefoniczny

09.102015

Kamil Majchrzak (MKT Łódź) obecnie 338 w rankingu ATP wygrywa z 82 zawodnikiem na świecie !!!

W czwartek w ćwierćfinale challengera w Mohammedii 19-letni zawodnik MKT Łódź pokonał 82 na świecie Marco Cecchinato 6:1, 6:4. To pierwsze zwycięstwo Kamila nad zawodnikiem z pierwszej setki. Gratulujemy !!!

strona:

Sponsorzy i partnerzy

Miejski Klub Tenisowy Żeromskiego 117 90-542 Łódź e-mail: biuro@mkt-lodz.com telefon: (42) 637-65-04 faks: (42) 636-02-72