Aktualności 2009

strona:
23.122009

Nasze skrzeatki w finale DMP

Skrzatki MKT Łódź w ostatni weekend wywalczyły awans do finału Drużynowych Mistrzostw Polski, pokonując po dramatycznym pojedynku drużynę Legii Warszawa 2:1.

08.122009

Ewa i Zuzia w Sopocie

W dniach 5-8 grudnia w Sopocie odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny do lat 12. W turnieju tym wystąpiło ponad 40 zawodniczek, w tym dwie nasze skrzatki Ewa Żyłka i Zuzia Marciniak i to z dobrym skutkiem.

26.112009

Kolejne medale mistrzostw województwa !!!

W miniony weekend w Pabianicach odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego do lat 12 i 16. W kategorii Skrzatek dwa złote medale zdobyła Ewa Żyłka, a brąz w singlu i złoto w deblu Zuzia Marciniak.

25.112009

Patrycja z podwójnym złotem !!!

Na otwarcie sezonu 2009/2010, w Pabianicach odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego do lat 10 i 14. Bardzo dobrze w Mistrzostwach zaprezentowała się Patrycja Karolak, która zdobyła dwa złote medale.

11.112009

Nowa strona WZT Łódź !!!

Zapraszamy do odwiedzania nowej strony WZT Łódź. Pod adresem www.wztlodz.pl znajdziecie świeże informacje o łódzkim środowisku tenisowym, drabinki, wyniki, ciekawostki i informacje o działalności WZT.

strona:

Sponsorzy i partnerzy

Miejski Klub Tenisowy Żeromskiego 117 90-542 Łódź e-mail: biuro@mkt-lodz.com telefon: (42) 637-65-04 faks: (42) 636-02-72