Aktualności 2008

strona:
10.122008

Kolejne medale mistrzostw województwa !!!

W Pabianicach odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego do lat 12 i 16. W kategorii SKRZATEK nasze zawodniczki przegrały swoje mecze już w I rundzie. Zuzia Marciniak uległa Darii Wójtowicz 6/1,3/6,6/10, a Ewa Żyłka Marysi Białek 1/6,3/6.

07.122008

Srebro i brąz w mistrzostwach województwa !!!

W dniach 22-24 listopada odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego do lat 10 i 14. Niestety w kategorii do lat 10 nie wystąpił żaden zawodnik naszego klubu. W kategorii MŁODZICZEK Dominika Piechota uległa Michalinie Jędrzejczak (START Łódź) 0/6,0/6 a Patrycja Karolak przegrała z Magdą Fręch (ŁKT Łódź) 0/6, 2/6 natomiast w grze podwójnej Patrycja w parze z Dominiką Opalą (TUKS Kozica) zdobyły srebrny medal, wygrywając w 1 finału z parą Śpiewak Karolina/Jędrzejczak Michalina 6/4,6/3 a w finale uległy zawodniczkom ŁKT Łódź Weronice Halickiej i Magdzie Fręch 2/6,0/6.

31.102008

Maciek w finale !!!

W Kaliszu - Piotrowie odbył się Ogólnopolski Turniej Mini Tenisa w kategoriach do 8,9 i 10 lat. W turnieju tym wystąpił tylko jeden zawodnik naszego klubu Maciek Marciniak, który zajął w swojej kategorii wiekowej bardzo dobre II miejsce.

20.102008

Zakończenie sezonu letniego w Łęczycy !!!

W Łęczycy odbył się kończący sezon letni 2008 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny do lat 10,12 i 14. Z naszych zawodników najlepiej wypadł Mikołaj Apelt-Ciupiński, który okazał się najlepszy w turnieju do lat 14 zarówno w grze pojedynczej jak i podwójnej (w parze z Maciejem Domańskim), natomiast w kategorii do lat 12 Ewa Żyłka i Maksymilian Makowski dotarli do1/2 finału.

19.102008

Młodzicy w Piotrkowie !!!

W dniach 27-28.10.2008 r. w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny do lat 14. W turnieju tym wystąpiła nasza Papryczka czyli Patrycja Karolak, która w swojej grupie zajęła II miejsce (mecze odbywały się w dwóch grupach) wygrywając z Kają Śpiewak 7/6 oraz z Gałką Bogną 6/2 a przegrywając tylko z Martyną Piekarską 4/6.

strona:

Sponsorzy i partnerzy

Miejski Klub Tenisowy Żeromskiego 117 90-542 Łódź e-mail: biuro@mkt-lodz.com telefon: (42) 637-65-04 faks: (42) 636-02-72